id submission_date form_name Bestuurder email telefoon adres postcode plaats Bijrijder email-bijrijder telefoon-bijrijder adres-bijrijder postcode-bijrijder plaats-bijrijder Merk Model kenteken reallydinner-deelname Dinner akkoord
3.115 11/05/2021 07:41 AM Deelnemen Koop Kamminga koopkamminga@gmail.com 0651615077 Bark, 9 9606RA Kropswolde Hanneke Kamminga-Jurgens koopkamminga@gmail.com 651.615.077 Bark, 9 9606RA Kropswolde SAAB Cabrio 66-XG-HL Ja 2 1
3.110 10/05/2021 09:20 AM Deelnemen Marten van Vliet martenv@bnc.nl 0650514714 Brammershoopstraat 17 7859TG Eeserveen Samantha van Vliet-van Dijk samantha@vanvliet.co.za 620.951.567 Brammershoopstraat 17 7859TG Eeserveen Jaguar XK140DHC DH-84-22 Nee 1
3.107 09/05/2021 06:59 PM Deelnemen Pim Dijkema pim@dijkemasautoglas.nl 0625043612 Industrieweg 14 9601 lj Hoogezand Michiel Dijkema michiel@dijkemasautoglas.nl 625.189.472 Industrieweg 14 9601 lj Hoogezand Renault Zoë Zwart Ja 2 1
3.104 09/05/2021 12:55 PM Deelnemen Digna Ten Napel info@dignatennapel.nl 0646909542 Verlengde Hereweg 156 9722AL Groningen Teun Marsman marsman@teunm.nl 610.905.641 Verlengde Hereweg 156 9722AL Groningen Jaguar XK8 TRLF54 Ja 2 1
3.102 08/05/2021 10:47 PM Deelnemen Tamara van der Laan hrrvanderlaan@hotmail.com 0610999097 Zuidersingel 96 9401KC Assen Ronald van der Laan hrrvanderlaan@hotmail.com 610.999.097 Zuidersingel 97 9401KC Assen Mercedes Slk 97GGS7 Ja 2 1
3.100 08/05/2021 05:31 PM Deelnemen I. de Bondt info@treeplanken.nl 31630079858 Jan Sangerslaan 16 9601BA Hoogezand N.M.M. de Bondt-van Asperen mbg@ziggo.nl 31.630.079.858 Jan Sangerslaan 16 9601BA Hoogezand Mercedes of Mini W463 of JCW cabrio 69-SV-BS of 97-RL-KJ Nee 1
3.097 08/05/2021 01:22 PM Deelnemen Gerard Schuiringa gjs@schuiringa.nl 0628345036 Schimmelpennincklaan, 14 9601 AP Hoogezand Wouter Schuiringa wouter@schuiringa.nl 621.320.907 Schimmelpennincklaan, 14 9601 AP Hoogezand Hyundai Nexo Xr 718 d Nee 1
3.094 08/05/2021 10:44 AM Deelnemen Chiel Caspers chiel@ccreleases.nl 0622737338 Rembrandtlaan 1a 9601xa Hoogezand Kristy Suurmeijer kristysuurmeijer@gmail.com 31 Hubertushof 5 9751ea Haren Jaguar XK8 40-LR-SZ Ja 2 1
3.091 08/05/2021 10:33 AM Deelnemen Wim Dijkema wim@dijkemasautoglaa.nl 0654294949 Industrieweg 14 9601 lj Hoogezand Mariët Dijkema mariet@dijkemasautoglas.nl 631.167.125 Industrieweg 14 9601 lj Hoogezand Alpine A110 TX-123-F Ja 2 1
3.089 08/05/2021 09:28 AM Deelnemen Berry Weijzen weijzen@gmail.com 0641504213 Kalkwijk 163 9603TC Hoogezand Jelly Weijzen jellyweyzen@hotmail.com 655.013.290 Kalkwijk 163 9603TC Hoogezand Saab 900 turbo Silver Arrow NZ-40-ZS Ja 2 1
3.085 08/05/2021 07:52 AM Deelnemen Rogier Plenter plenterr@gmail.com 06-51898197 Heiligelaan 73 9636CL Zuidbroek H. Zuiderveen plenterr@gmail.com Ford Mustang 57-46-ZT Nee 1
3.083 07/05/2021 05:10 PM Deelnemen Rudolf Cornelissen rudolf.cornelissen@gmail.com 0622035767 Tiros 30 9602 WH Hoogezand Jolanda Oest jolanda.oest@gmail.com 683.678.253 Tiros 30 9602 WH Hoogezand Ford USA Mustang '99 H-388-VN Ja 30 1
3.080 06/05/2021 04:45 PM Deelnemen T. Poelman info@poelmanautos.nl 0653119378 Grensweg 23 9231 HT Surhuisterveen R. Siersema Jorber@upcmail.nl Mercedes SL500 PS-230-X Nee 1
3.078 06/05/2021 05:26 AM Deelnemen Henk Veenstra henkenalie@upcmail.nl 0683220404 Eisingarak, 35 9231 MC Surhuisterveen Joop Numan jnuman23@planet.nl 615.018.827 de Kolk 19 9231 CT Surhuisterveen BMW Z3 9-TXX-51 Nee 1
3.076 05/05/2021 02:27 PM Deelnemen A. Procee a.procee@douna.nl 0683207512 Warreboslaan 19A 9231 AH Surhuisterveen F. M. Krikke feikjekrikke@icloud.com 627.103.514 Warreboslaan 19A 9231AH Surhuisterveen Porsche Carrera 4 70-LZ-FH Nee 1
3.072 05/05/2021 11:55 AM Deelnemen Dirk Jan Oostra info@auto-oostra.nl 0630470770 Koartwald 5 9283 TW Surhuizum Baukje Kooi bgkooi@kooiadvocaten.nl 652.054.397 Koartwald 5 9283 TW Surhuizum Vermoedelijk een BMW Onbekend Onbekend Nee 1
3.070 05/05/2021 10:18 AM Deelnemen Rick Bakker rick.bakker@vanmossel.nl 0646807071 Odenseweg 1 9723 HA Groningen Luke Karsten luke.karsten@vanmossel.nl 610.706.777 Odenseweg 1 9723 HA Groningen Land Rover volgt volgt Ja 2 1
3.068 05/05/2021 10:14 AM Deelnemen Dennis Haveman dennis.haveman@vanmossel.nl 0653881079 Odenseweg 1 9723 HA Groningen Leonie Haveman dennis.haveman@vanmossel.nl 653 Odenseweg 1 9723 HA Groningen Land Rover Volgt Volgt Ja 2 1
3.066 05/05/2021 10:12 AM Deelnemen Jeroen Buter jeroen.buter@vanmossel.nl 0655802952 Odenseweg 1 9723 HA Groningen Renate Buter-Muskee renate.muskee@hotmail.com 655.802.952 Odenseweg 1 9723 HA Groningen Land Rover Volgt Volgt Ja 2 1
3.064 05/05/2021 09:35 AM Deelnemen Ingrid Droogers ingrid@droogershoreca.nl 0650201549 Warreboslaan 6 9231 Aj SURHUISTERVEEN Gerard Droogers gerard@droogershoreca.nl 655.873.712 Warreboslaan 6 9231AJ SURHUISTERVEEN Mercedes SLK 350 JT-559-R Nee 1
3.061 04/05/2021 07:31 PM Deelnemen Karijn Munneke Karijn@munneke.nl 0624930536 Woldweg, 65 9606PB Kropswolde Frank Munneke frank@munneke.nl 651.608.308 Woldweg, 65 9606PB Kropswolde Citroën 2cv Nt-99-zv Ja 2 1
3.059 04/05/2021 07:06 PM Deelnemen Eelco Fennema emfennema@gmail.com 0618686419 Verlengde Grachtstraat 28 9717GH Groningen Martinus Fennema emfennema@gmail.com 653.533.867 Kerkstraat 135 9601AC Hoogezand MG F RD-BP-74 Ja 2 1
3.056 04/05/2021 04:45 PM Deelnemen Anneke Doornbos Anneke@uitgees.nl 0629477473 Dorpsstraat 21 7863PA Gees Ankie van der Zee a.oosting@uildriksbv.nl 615.123.901 Kleinemeersterstraat 141a 9611JC Sappemeer Audi TT 37-NG-GD Ja 2 1
3.054 04/05/2021 03:52 PM Deelnemen Hilbrand de Weert h.deweert@century.nl 0614814401 Marktstraat 13 9401 JE Assen Rob Braspenning r.braspenning@century.nl 624.513.705 Dorpsweg 43 9798 PD Garmerwolde Century Autogroep VAG merk Nog onbekend XX-XX-XX Nee 1
3.048 02/05/2021 04:33 PM Deelnemen Niek Venema niekkes.venema@gmail.com 0642536361 Dorpsstraat 202 9605pg Kielwindeweer Thomas Kuipers t.kuipers1992@gmail.com 613.848.133 Pietervenemakade 77 9605PL Kielwindeweer Audi A4 PG-PN-10 Ja 2 1
3.045 02/05/2021 11:40 AM Deelnemen Herman Dekens herman@dekensgroep.nl 0612111848 Meerweg 101 9606PN Kropswolde Carolien Eefting carolieneefting@mail.com 626.749.072 Meerweg 101 9606PN Kropswolde BMW Z3 10-DG-XD Ja 2 1
3.042 01/05/2021 08:24 PM Deelnemen Marjan Dekens ldekens@ziggo.nl 0651013212 Noorderstraat 49 9611 AB Sappemeer Konstanze de Haan g.p.dehaan@ziggo.nl 6 Grote Belt 36 9933 GG Delfzijl BMW Z3 SN-661-N Ja 2 1
3.036 01/05/2021 07:33 PM Deelnemen Theo Bargerbos theobargerbos@gmail.com 0650248367 J. Kammingastraat 118 9648 KL Wildervank Patricia Vellinga pcat11@hotmail.com 630.318.743 J. Kammingastraat 118 9648 KL Wildervank Lomax Lambda FB91KZ Ja 2 1
3.034 01/05/2021 04:26 PM Deelnemen Henk de Haan info@henkdehaan.org 0618176600 51, Korianderweg 9731hw Groningen Holland Jan Boonstra henkdehaan007@home.nl 618.176.600 Korianderweg 51 9731HW Groningen Lancia Fulvia AE-47-84 Ja 2 1
3.029 01/05/2021 09:53 AM Deelnemen Mary Kostwinder kostwindermary@gmail.com 06-156555168 Slochterstraat 91 9611 CN Sappemeer Anne Kranenborg anne@kranenb.org 6 Meerweg 117 9606 PN Kropwolde NNb NNb NNB Ja 2 1
3.025 29/04/2021 07:37 PM Deelnemen Wybe Nauta wybenauta@gmail.com 0615463127 Waallaan 19 9606RM Kropswolde Arjo de Heer apdeheer@gmail.com 651.190.444 Waallaan 18 9606RM Kropswolde Volvo V60 hybride HT-139-G Nee 1
3.023 29/04/2021 07:15 PM Deelnemen Westerman bakkerwillemj@gmail.com 0651416222 Turfweg 16 9697XK Blijham Meulenberg Mercedes LS LS-ZR-18 Nee 1
3.021 28/04/2021 06:27 PM Deelnemen Marc Steenhuis ms@marst.nl 0655194109 Hoofdweg 171 9681AD Midwolda Henriëtte Kemper henriette@brodies.nl 650.523.424 Hoofdweg 171 9681AD Midwolda Jaguar F- type Coupé RX118H Ja 2 1
3.019 28/04/2021 11:26 AM Deelnemen Bart Boerema bart.boerema@gmail.com 0653149041 Eelkemastraat, 213 9723ZW Groningen Mirjam Jansen mirjam@denkruim.nl 644.996.205 Eelkemastraat 50 9723ZW Groningen BMW X3 JG-639-B Nee 213 1
3.017 27/04/2021 11:18 AM Deelnemen Hanssen Leo l.h.m.c.hanssen@gmail.com 0651220886 Montferland, 5 8302 KA Emmeloord Hooites -Schets Anita ahooites@hotmail.com 31.653.529.739 Heetveld 1 8326 BJ Sintjansklooster Porsche Porsche 944 2.5 Turbo HZ-709-L Ja 2 1
3.013 26/04/2021 12:45 PM Deelnemen J Westerman jessewestermanamg2000@gmail.com 0651416222 Turfweg 16 9697 XK 16 Blijham I Meulenberg isabel.meulenberg@gmail.com 629.198.589 Oosterstraat 4 9679KM Scheemda mercedes sl500 LS-ZR-18 Nee 1
3.011 26/04/2021 12:29 PM Deelnemen W Westerman info@bouwbedrijfwesterman.nl 0651416444 Turfweg 16 9697 XK 16 Blijham W Bakker wb@bakkerassurantieadvies.nl 611.401.700 Rosacanina 44 9674ED Winschoten mercedes sl280 AM-75-98 Nee 2 1
3.009 25/04/2021 08:23 AM Deelnemen Jurjen Niewold Jurjenniewold@gmail.com 31620441078 Kalkwijk 45 9603BB Hoogezand Marc Groothelm marcgroothelm@gmail.com 31.621.515.527 Nutsstraat 11 9601CP Hoogezand Saab 93 93 Cabriolet 2.0 Vector 68 PH GB Ja 2 1
3.007 23/04/2021 10:41 AM Deelnemen Peter Willem de Jong pwrdejong@hotmail.nl 0652674420 Albrondalaan 14 8801 BZ Franeker Chris Smits chrissmits1972@gmail.com 621.104.059 Dijkstraat 5 8801 LR Franeker Volvo C70 Convertible 98-HLJ-9 Nee 1
3.004 22/04/2021 07:40 PM Deelnemen Thom Nieuwenhuis t.nieuwenhuis@ziggo.nl 0651566267 De Blei 1 9001 NS Grou Allard Kielman afkielman@freeler.nl 612.856.800 De Blei 3 9001 NS Grou Ford F 150 9-VHR-25 Ja 3 1
3.002 20/04/2021 09:00 PM Deelnemen Sido Schat schatschilders@gmail.com 0633876393 Noorderdwarsvaart 56 9201KL Drachten Janny Schat jannyschat@hotmail.com 612.668.315 Noorderdwarsvaart 56 9201KL Drachten Mercedes AMG SLK 55 SK-438-G Nee 1
3.000 20/04/2021 09:51 AM Deelnemen Harm Hein Bruning info@bruning.biz 0620957889 meerweg 45 9606 PM Kropswolde Bert Jan Bruning info@bruning.biz 620.957.889 meerweg 45 9606 pm kropswolde AC Cobra 427 02-hdx-9 Ja 2 1
2.994 18/04/2021 05:00 PM Deelnemen Sjoerd Hofma shhofma@hetnet.nl 0650581660 Longkruid 11 8935 PM Leeuwarden Chantal Hofma Idem Aston Martin DB9 volante 26-JSX-1 Ja 2 1
2.990 18/04/2021 12:58 PM Deelnemen Hans Elward hans.elward@gmail.com 0650680216 Leverkruid 10 9801 LR Zuidhorn Annemarie van Luik Annemarie.vanluik@gmail.com 642.935.294 Leverkruid 10 9801 LR Zuidhorn Land Rover 110 TD5 4-XGZ-22 Ja 2 1
2.988 16/04/2021 08:32 AM Deelnemen Froukje Mulder froukje.mulder@jumbo.com 0653861002 Naberstraat 23 9712JW Groningen Robbert-Jan Bruins rjbruins@planet.nl 620.352.010 Naberstraat 23 9712JW Groningen Porsche Boxster 718 GTS To-693-H Ja 2 1
2.986 15/04/2021 04:43 PM Deelnemen Rob Abee r.abee@abshydro.com 06-23369997 Familie Broekemastraat 7 9649 DG Muntendam Abel Dijkhuis abeldijkhuis@gmail.com 6 Reiger 7 9649 LB Muntendam BMW Z4 90-ns-fx Ja 2 1
2.984 15/04/2021 07:25 AM Deelnemen bert en andrea kwint info@andreasmit.nl 0595-552500 de bosrand 15 9991ej middelstum andrea info@andreasmit.nl 654.783.264 de bosrand 15 9991ej middelstum jaguar XK TK-517-B Ja 2 1
2.982 14/04/2021 06:26 PM Deelnemen Kees Kuijpers ckuijpersmeppel@kpnmail.nl 06-53334190 Wilhelminapark 26 7941 GN Meppel Albert Hasper albert.hasper@gmail.com 6 Stationsweg 24 7941HB Meppel Saab 93 Cabrio G-994-DK Ja 2 1
2.979 13/04/2021 05:51 PM Deelnemen Marion den Boer mhsteurs@hotmail.com 06-52093343 Bark 60 9606 RC Kropswolde Charlotte den Boer charlottedenboer@hotmail.com 6 Bark 60 9606 RC Kropswolde MG B-GT DM-90-57 Ja 1 1
2.977 13/04/2021 05:48 PM Deelnemen Theo Lieberom lieberom@me.com 06-53168084 Noorderstraat 79 9611 AB Sappemeer Lienke Bruning lienke@bruning.biz 6 Meerweg 45 9606 RD Kropswolde Mini Cabrio Cooper S XP-100-K Ja 2 1
2.975 13/04/2021 05:46 PM Deelnemen Harry Donker hhdonker@gmail.com 06-53736413 Lykwei 2 9084 AK Goutum Klaas Vaartjes klaasvaartjes@enwestdijk.nl Saab 900 Turbo 16S YH-71-JY Ja 2 1
2.973 13/04/2021 05:43 PM Deelnemen Roelf Bossen roelfbossen@home.nl 06-15874754 Zuiderlaan 9601 BD Hoogezand Frank Faber frankcfaber@gmail.com 6 Bark 14 9606 RA Kropswolde Porsche 997 Carrera S 50-HHH-9 Ja 2 1
2.971 13/04/2021 03:57 PM Deelnemen Ton Loman ton@tonlomanconsultancy.nl 0653268245 Haagwinde 6 7944NZ Meppel Toine Vennix toine.vennix@gmail.com 31 EJ roelfsemalaan 3 7941 GV Meppel Porsche 911 Targa 911/1969 AL-46-63 Ja 2 1
2.969 13/04/2021 02:37 PM Deelnemen Alexander Bleker c.bleker@syplon.nl 0621601928 Koningsweg 35a 9731AR Groningen Claudia Bleker c.bleker@syplon.nl 621.601.928 Koningsweg 35a 9731AR Groningen BMW Z4 74-XD-BD Ja 2 1
2.890 11/04/2021 12:38 PM Deelnemen Frits Kok frits@cookebv.nl 0653751211 Centrum 10 9304 TH Lieveren Monique Sarolea msarolea@home.nl 622.692.994 Centrum 10 9304 TH Porsche Boxster GN-609-H Nee 2 1
2.882 10/04/2021 07:15 PM Deelnemen Harold Dekens harold@dekensgroep.nl 0644144881 Noorderstraat 5 9611AA Sappemeer Nicol Dekens ntinselboer@hotmail.com 620.270.375 Bmw 8-serie J896FN Ja 2 1
2.873 08/04/2021 06:26 PM Deelnemen Tim Busscher trbusscher@gmail.com 0649891590 Kolendwarsstraat 19 9712 LV Groningen Mart Busscher contact@martbusscher.nl Volvo C70 Convertible 08-XG-BP Nee 1
2.863 08/04/2021 10:18 AM Deelnemen Jan Willem Harms janwillem@harmsautoschades.nl 0624965955 Rembrandtlaan 1a 9601XA Hoogezand Jonna de Best jonnadebest@hotmail.com 648.792.569 Volkswagen Golf Mk3 GTI LV-LJ-69 Ja 2 1
2.861 08/04/2021 10:16 AM Deelnemen Cas Harms cas@harmsautoschades.nl 0651950723 Sportterreinstraat 97 9602EB Hoogezand Iris van der Struik cas@harmsautoschades.nl 640.754.481 Sportterreinstraat 97 9602EB Hoogezand Peugeot 106 GTi 71-HT-ZF Ja 2 1
2.859 08/04/2021 10:15 AM Deelnemen Albert Harms albert@harmsautoschades.nl 0653181468 Rembrandtlaan 1a 9601XA Hoogezand Gea Harms albert@harmsautoschades.nl 624.965.947 Saab 93 Cabrio 29-SX-BX Ja 2 1
2.855 07/04/2021 06:23 PM Deelnemen Ed Rees ed@edrees.nl 06-10909739 Kerkwijk 36 9943 PJ Nieuw Scheemda Christina Koning 6 Kerkwijk 36 9943 PJ Nieuw Scheemda BMW Z4 ZT-492-L Ja 2 1
2.844 06/04/2021 08:22 AM Deelnemen Wendie Roelofs w.roelofs@jandejong.nl 0630319873 Bernardushof 2 9474 TJ Zuidlaarderveen Oscar Renken o.renken@jandejong.nl 657.566.064 Bernardushof 2 9474 TJ Zuidlaarderveen BMW 318 cabrio 74 LZ FJ Ja 2 1
2.807 31/03/2021 09:14 PM Deelnemen Luuk Dekens ldekens@ziggo.nl 06-53319161 Noorderstraat 49 9611Ab Sappemeer Gerard de Haan g.p.dehaan@ziggo.nl 596 Grote Belt 36 9933 GG Delfzijl Bentley GTC J-011-DH Ja 2 1
2.760 31/03/2021 07:27 AM Deelnemen Gerrit Addink g.addink@hetnet.nl 0612537952 Almenseweg 45 A 7211ME Eefde Marieke Addink mariekeaddink@gmail.com 628.386.236 Bellefleurgaarde 20 3824ZD Amersfoort Citroen DS . 21 IE Pallas DL-63-89 Ja 2 1
2.754 30/03/2021 05:55 PM Deelnemen Elzo Boog booghuisman@hotmail.com 0625278344 Agnesa van Laersingel 10 9617es Harkstede Luc Rozenberg luc17@planet.nl 654.388.299 JBA Falcon 78-YB-63 Ja 2 1
2.724 30/03/2021 11:39 AM Deelnemen Tim Busscher trbusscher@gmail.com 0649891590 Kolendwarsstraat 19 9712 LV Groningen Mart Busscher contact@martbusscher.nl Volvo C70 Convertible 08-XG-BP Nee 1
2.635 29/03/2021 07:04 PM Deelnemen Johan Westerman info@johanwesterman.nl 0653545683 klinkenborg 19 9502VW Stadskanaal Folkert Brouwer efbe@ziggo.nl 6.101.070.770 Groenlinghof 9502SB Stadskanaal Porsche 911 Targa 46-US-99 Ja 2 1
2.605 29/03/2021 06:19 PM Deelnemen Helmoed Robben helmoed.robben@planet.nl 0653437879 Bargerholt 73 7826DA Emmen Riekus Haasken mts.haasken@kpnmail.nl 623.648.393 Erfscheidenweg 83 7833 JW Nieuw Amsterdam Alfa Romeo Guilia 1330 ti 64330 TR Ja 4 1
2.587 29/03/2021 01:28 PM Deelnemen Pieter Wimmers wimmers@fgdlease.nl 06-12486081 Balthasar Bekkerwei 72 B 8914 BE Leeuwarden Marian Wimmers wimmers@fgdlease.nl 6 Balthasar Bekkerwei 72 B 8914 BE Leeuwarden Mini Cabriolet Coupé KH-765-J Ja 2 1
2.585 29/03/2021 01:08 PM Deelnemen jan van der Kooy info@vanderkooy-trainingen.nl 0653728909 Noordbroeksterstraat, , 8, 8 9611 BH Sappemeer Hillie Smittenberg H.smittenberg@live.nl 653.728.909 Noordbroeksterstraat 9611 BH Sappemeer MG Cabrio 16-XK-TV Ja 2 1
2.559 15/03/2021 11:25 AM Deelnemen Gerbrand Woltjer gerbrandwoltjer@gmail.com 06-20765356 Hoofdweg 14 9613AE Kolham Karin Schomaker karinschomaker71@gmail.com 6 Mercedes Pick up 88-VFH-8 Nee 1